500G DIMLJENA PANCETA NAREZAK
Lowest today
€88.29
€25.23/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €88.29€25.23/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €88.29 (2 Oct)
€88.29
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884934907. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€88.29 (+0%)
Source: Metro price list, store S11, 3 Oct 2026 (SLAVONSKA AVENIJA 71, ZAGREB - SESVETE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Pisinium PANCETA DIMLJENA NAREZAK 230 glowest at Kaufland €5.69€24.74/kg
- PISINIUM DIMLJENA PANCETA NAREZAK MAP 80 glowest at Stridon €1.99€24.88/kg
- DIM-MES PANCETA DALMATINSKA NAREZAK 250 G MAPlowest at Plodine €7.49€29.96/kg
- PISINIUM 500G DIMLJENA PANCETA NAREZAKlowest at Stridon €10.99€21.98/kg
- PISINIUM DIMLJENA PANCETA I ŠUNKA NAR 160 glowest at Konzum €4.99€31.19/kg
- DIM MES PANCETA DALMATINSKA NAR 80 g DIM MESlowest at Konzum €2.69€33.62/kg