KRUH SENDVIČ BIJELI 500 g/PAK
Lowest today
€1.32
€2.64/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €1.32€2.64/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.32 (2 Oct)
€1.32
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884921341. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€1.32 (+0%)
Source: Spar price list, store 87004, 3 Oct 2026 (zadar ulica akcije maslenica 1)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH SENDVIČ BIJELI 400 g REZANI KLARAlowest at Konzum €1.85€4.62/kg
- KLARA PAK KRUH SENDVIČ BIJELI 650 g KLARA A24707lowest at Stridon €1.59€2.45/kg
- MLINAR KRUH BIJELI SENDVIČ PAK 650g MLINARlowest at Metro €1.87€2.88/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH BIJELI SENDVIČ 600g PRHKO PAKlowest at KTC €1.51€2.52/kg
- KLARA KRUH SENDVIČ BIJELI 650g PAK KLARAlowest at Konzum €1.65€2.54/kg