VODA SENS. 250 ml LIME.-KIWANO
€0.61
€2.44/l · in 5 chains
at Stridon
Average
€0.84 5 chains
Highest
€1.00 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.61€2.44/l
- Vrutak €0.79€3.16/l
- KTC €0.89€3.56/l
- Studenac €0.89€3.56/l
- Boso €1.00€4.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858884602387. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.61 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.71, 3 Oct 2026 (Križpolje 8e, Križpolje)
- Vrutak
-
€0.79 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- KTC
-
€0.89
Source: KTC price list, store PJ48, 3 Oct 2026 (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
- Studenac
-
€0.89
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Boso
-
€1.00 (+22%)
Source: Boso price list, store 2412, 3 Oct 2026 (SAJMIŠTE 2, Vukovar)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MINERALNA SENSATION 1,5 L LIMETA KIWANOlowest at Plodine promotion €1.39€0.93/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA LIM-KIW 0,5L PETlowest at Studenac promotion €0.90€1.80/l
- JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.33 L POV. (20)lowest at Djelo Vodice €0.89€2.70/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.5 (12) PETlowest at Stridon €0.89€1.78/l