Jamnica Sensation limeta kiwano 0,5l PET
€0.90
€1.80/l · in 13 chains
at Studenac
Average
€1.11 13 chains
Highest
€1.49 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €0.90€1.80/l
- KTC €1.05€2.10/l
- Kaufland €1.05€2.10/l
- Konzum €1.05€2.10/l
- Metro €1.05€2.10/l
- Plodine €1.05€2.10/l
- Spar €1.05€2.10/l
- Tommy €1.05€2.10/l
- Djelo Vodice €1.09€2.18/l
- Jadranka €1.09€2.18/l
- NTL €1.19€2.38/l
- Gavranović €1.35€2.70/l
- Trgovina Krk €1.49€2.98/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03875000184336. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€0.90; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store T783, 3 Oct 2026 (Podkuća 1, GROHOTE)
- KTC
-
€1.05
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€1.05 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€1.05 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Metro
-
€1.05 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.05
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€1.05 (-6%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€1.05 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€1.09 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
€1.09 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
€1.19
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Gavranović
-
€1.35
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
€1.49
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Other sizes
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MINERALNA SENSATION 1,5 L LIMETA KIWANOlowest at Plodine promotion €1.39€0.93/l
- JAMNICA 0,5L SENSATION LIMETA-KIW.PETlowest at KTC €1.05€2.10/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.5 (12) PETlowest at Stridon €0.89€1.78/l
- JAMNICA 1,5L SENSATION LIMETA-KIW.PETlowest at Metro €9.60€1.07/l
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€0.93 · 2 Oct 2026