PIĆE TO 1 L JABUKA NEKTAR
Lowest today
€1.56
€1.56/l · in 2 chains
at Boso
Average
€1.63 2 chains
Highest
€1.69 at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.56€1.56/l
- Stridon €1.69€1.69/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.56 (3 Oct)
€1.56
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884600772. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.56
Source: Boso price list, store 2410, 3 Oct 2026 (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Stridon
-
€1.69 (+13%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO JABUKA NARANČA NEKTAR 2L BRIKlowest at Studenac promotion €1.90€0.95/l
- TO 2,0L TO NEKTAR JABUKA NARANČAlowest at Boso €3.09€1.54/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO JABUKA NEKTAR 2L BRIKlowest at Plodine promotion €2.19€1.09/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO CRNI RIBIZ- JABUKA NEKTAR 1L BRIKlowest at Spar €1.35€1.35/l
- TO NEKTAR JABUKA TO 1 Llowest at Trgocentar promotion €1.39€1.39/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO JABUKA-NARANČA NEKTAR 1L BRIKlowest at Trgocentar promotion €1.39€1.39/l