KUTIJA PVC 70x115x55cm 300 g
Lowest today
€0.49
€1.63/kg · in 2 chains
at Gavranović
Average
€0.51 2 chains
Highest
€0.53 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €0.49€1.63/kg
- Boso €0.53€1.77/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.49 (3 Oct)
€0.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884351476. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Gavranović
-
€0.49
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Boso
-
€0.53 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BRODPLAST KUTIJ PVC 153 ZA JEDAĆI PRI.lowest at Studenac promotion €1.90
- BRODPLAST D.O.O. OPS KUTIJA ZA KOLAČE ZA 2KG (28 18 095)lowest at NTL €0.45€0.23/kg
- BRODPLAST D.O.O. KUTIJA PVC S POKLOPCEM 0.5 kg BRODPLA 200X130X30 VISOKA - 1600CClowest at NTL €0.39€0.78/kg
- BRODPLAST D.O.O. KUTIJA PVC S POKLOPCEM 0.75 kg BRODPL 230X150X40 VISOKA - 2800CClowest at NTL €0.55€0.73/kg
- RENGA RENGA PVC KUTIJ.ZA RUCAK 1300 MLlowest at Plodine €3.05€2.35/l
- EUROCOM TEMP. SCOOLY 1/10 12 ml OV.KUTlowest at Studenac promotion €2.92