Sirela Ribanac, 40g
€1.06
€26.50/kg · in 2 chains
at Stridon
Average
€1.28 2 chains
Highest
€1.49 at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.06€26.50/kg
- Lidl €1.49€37.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858883521177. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.06 (-4%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Lidl
-
€1.49 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Sirela Ribanac, 40glowest at Lidl €1.49€37.25/kg
- DUKAT SIR PRESIDENT RIBANAC 100G -15/1-lowest at Stridon €2.39€23.90/kg
- SIRELA SIR RIBANAC SNACK 180 g PRESIDlowest at Tommy promotion €2.45€13.61/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 3X40 g PROMO DUKATlowest at Ribola €3.39€28.25/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 40g DUKATlowest at Dukat €1.19€29.75/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 100g PRESIDENTlowest at Dukat €2.49€24.90/kg