Sirela Ribanac, 40g
Najniža danas
1,06 €
26,50 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,28 € 2 lanca
Najviša
1,49 € u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,06 €26,50 €/kg
- Lidl 1,49 €37,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,06 € (3.10.)
1,06 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858883521177. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,06 € (-4%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Lidl
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Sirela Ribanac, 40gnajniže u Lidlu 1,49 €37,25 €/kg
- DUKAT SIR PRESIDENT RIBANAC 100G -15/1-najniže u Stridonu 2,39 €23,90 €/kg
- SIRELA SIR RIBANAC SNACK 180 g PRESIDnajniže u Tommyju akcija 2,45 €13,61 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 3X40 g PROMO DUKATnajniže u Ribolu 3,39 €28,25 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 40g DUKATnajniže u Dukatu 1,19 €29,75 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 100g PRESIDENTnajniže u Dukatu 2,49 €24,90 €/kg