JOG.VOĆNI JOGOB.ZOTT 6X150 g
Lowest today
€2.65
€2.94/kg · in 2 chains
at Plodine
Average
€3.02 2 chains
Highest
€3.39 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €2.65€2.94/kg
- Spar €3.39€3.77/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €2.65 (2 Oct)
€2.65
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858883229127. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€2.65
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€3.39 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JOGOBELLA JOGURT VOĆ JOGOBELLA MUSLI 200g ZOTTlowest at Konzum €0.86€4.30/kg
- ZOTT JOGOBELA MAXI 400 G ZOTT STANIClowest at Spar €1.55€3.88/kg
- STANIĆ D.O.O. JOGURT JOGOBELLA CLASSIC MIX 150 g ZOTTlowest at Stanic €0.59€3.93/kg
- ZOTT JOGOBELLA EXOTIC 150 G ZOTT STANIClowest at Kaufland €0.69€4.60/kg
- JOGOBELLA JOGURT VOĆ JOGOBELLA JAG 900 g ZOTTlowest at Konzum €1.99€2.21/kg
- STANIĆ D.O.O. JOGURT PROTEIN VOĆNI 200g ZOTTlowest at Stanic promotion €0.79€3.95/kg