ZOB. PAH. SITNE BIORGANIC 500 g
€2.19
€4.38/kg · in 3 chains
at Ribola
Average
€2.22 3 chains
Highest
€2.29 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €2.19€4.38/kg
- Tommy €2.19€4.38/kg
- Studenac €2.29€4.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858882921077. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€2.19 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
€2.19 (+10%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
€2.29
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NUTRIGOLD PAHULJICE ZOBENE SITNE BIO 500 g NUTRIGOLDlowest at Konzum €1.79€3.58/kg
- BIO ZONE PAHULJICE ZOB SITNE 500g BIO ZONElowest at Konzum €1.39€2.78/kg
- EKOZONA ZOBENE PAHULJICE SITNE 500 G EKOZONAlowest at Vrutak €1.95€3.90/kg
- K-Bio KBio.Zobene pahuljice sitne 500 glowest at Kaufland €1.49€2.98/kg
- Kfree. Kfree.Zob.pahulj.sitne bez glut.Bio 500glowest at Kaufland €2.99€5.98/kg
- BOOM BOX ZOBENE PAHULJICE BIO 500 G BOOM BOXlowest at Studenac promotion €1.90€3.80/kg