GORUŠICA 10g
€0.19
€19.00/kg · in 3 chains
at KTC
Average
€0.31 3 chains
Highest
€0.45 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €0.19€19.00/kg
- NTL €0.28€28.00/kg
- Trgovina Krk €0.45€45.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881735132
- KTC
-
€0.19
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
€0.28
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€0.45
Source: Trgovina Krk price list, store 121182, 3 Oct 2026 (Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOTANYI ZACINI GORUSICA 79 G STAKLO KOTANYIlowest at Ribola €2.65€33.54/kg
- Šafram Šafram Gorušica sjemenke 100glowest at Vrutak €0.99€9.90/kg
- 300G MIKROZELENJE GORUŠICAlowest at Metro €3.40€11.33/kg
- 300G MIKROZELENJE GORUŠICAlowest at Metro €3.47€11.57/kg
- RADGONSKE GORICE VINO SONČEK MILINA RAD GOR 1Llowest at Konzum €3.49€3.49/l
- RUM SERUM GOR. 0,7 L + 2 ČAŠElowest at Spar €34.99€49.99/l