POSEBNA KOBASICA, GAVRILOVIĆ
€8.29
€8.29/kg · in 3 chains
at KTC
Average
€8.62 3 chains
Highest
€9.09 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €8.29€8.29/kg
- Trgocentar €8.49€8.49/kg
- Ribola €9.09€9.09/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881220515. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€8.29
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgocentar
-
€8.49 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
€9.09 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GAVRILOVIC POSEBNA KOBASICA 350 G GAVRILOVIClowest at Kaufland €3.39€9.69/kg
- Gavrilović Gavrilović Posebna kobasica 800glowest at Tommy €6.29€7.86/kg
- GAVRILOVIĆ GAVRILOVIĆ-800G POSEBNA KOBASlowest at Metro €51.00€10.62/kg
- GAVRILOVIC POSEBNA KOBASICA NARESCI 300 G XXL GAVRILOVIClowest at Plodine €4.69€15.63/kg