POSEBNA KOBASICA, GAVRILOVIĆ
8,29 €
8,29 €/kg · u 3 lanca
u KTC-u
Prosječna
8,62 € 3 lanca
Najviša
9,09 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 8,29 €8,29 €/kg
- Trgocentar 8,49 €8,49 €/kg
- Ribola 9,09 €9,09 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881220515. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
8,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgocentar
-
8,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
9,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GAVRILOVIC POSEBNA KOBASICA 350 G GAVRILOVICnajniže u Kauflandu 3,39 €9,69 €/kg
- Gavrilović Gavrilović Posebna kobasica 800gnajniže u Tommyju 6,29 €7,86 €/kg
- GAVRILOVIĆ GAVRILOVIĆ-800G POSEBNA KOBASnajniže u Metrou 51,00 €10,62 €/kg
- GAVRILOVIC POSEBNA KOBASICA NARESCI 300 G XXL GAVRILOVICnajniže u Plodinama 4,69 €15,63 €/kg