ČAJ ŠUMSKO VOĆE 55G FRANCK
Lowest today
€1.82
€33.09/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.82€33.09/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.82 (3 Oct)
€1.82
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881083806. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.82 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK ČAJ FRANC 55 g ŠUMS.VOĆE OMOlowest at Boso €3.20€58.18/kg
- FRANCK 20/1 FRANCK ČAJ OMOT ŠUM.VOĆlowest at Boso €3.20€58.18/kg
- FRANCK ČAJ ZELENI ŠUM VOĆE 20/1 35 g FRANCKlowest at Jadranka promotion €1.99€56.86/kg
- FRANCK ČAJ FRANC 110 g ŠUMS.VOĆE MAXlowest at Boso €4.60€41.82/kg
- FRANCK ČAJ ŠUMSKO VOĆE K 110g MAXI FRANCKlowest at Ribola €2.92€26.55/kg
- FRANCK D.D. ČAJ ŠUMSKO VOĆE K55 g OMOT (FILTER) - FRANCKlowest at Djelo Vodice €2.29€41.64/kg