CHIO TIP TOP CUBICS 50 g (30)
Lowest today
€1.16
€23.20/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.16€23.20/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.16 (3 Oct)
€1.16
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881082892. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.16 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TIP TOP TIP TOP CUBICS 2*100 g CHIOlowest at Konzum €2.00€10.00/kg
- CHIO FLIPS TIP TOP CUBICS 150 glowest at Kaufland €1.99€13.27/kg
- TIP TOP TIP TOP CUBICS 100 Glowest at Metro €1.60€16.00/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TIP TOP CUBICS 50 g CHIOlowest at Kaufland promotion €0.89€17.80/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TIP TOP CUBICS KETCHUP 50 g CHIOlowest at Stridon €0.88€17.60/kg
- CHIO TIP TOP FLIPS CHIO 50 g TIP TOP CUBICSlowest at Boso promotion €0.99€19.80/kg