ŠEĆER U PRAHU 250G (30), FRANCK
€0.99
€3.96/kg · in 2 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.04 2 chains
Highest
€1.09 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €0.99€3.96/kg
- Trgocentar €1.09€4.36/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881081000. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€0.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
€1.09 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK 500G FRANCK ŠEĆER U PRAHUlowest at Boso €2.30€4.60/kg
- FRANCK ŠEĆER U PRAHU 500g FRANCKlowest at Stridon €1.79€3.58/kg
- FRANCK D.D. ŠEĆER U PRAHU 250 g FRANCKlowest at Jadranka €0.99€3.96/kg
- FRANCK, ZAGREB ŠEĆER U PRAHU 500G (16), FRANCKlowest at Trgocentar promotion €1.59€3.18/kg
- FRANCK 500G FRANCK ŠEĆER U PRAHUlowest at Metro €29.20€3.65/kg