Seka i Braco Čokolada mliječna 85g
€1.49
€17.53/kg · in 7 chains
at Kaufland
Average
€1.55 7 chains
Highest
€1.65 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.49€17.53/kg
- Studenac €1.49€17.53/kg
- Tommy €1.49€17.53/kg
- Konzum €1.50€17.65/kg
- NTL €1.59€18.71/kg
- Gavranović €1.65€19.41/kg
- Trgocentar €1.65€19.41/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881065376. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.49 (+25%)
Source: Kaufland price list, store 1230, 3 Oct 2026 (Ul Ivana Cesmickog 26 Koprivnica)
- Studenac
-
€1.49
Source: Studenac price list, store 1611, 3 Oct 2026 (Jelsa 354, JELSA)
- Tommy
-
€1.49 (+25%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
€1.50 (+11%)
Source: Konzum price list, store 0606, 3 Oct 2026 (TRG A. STARČEVIĆA 7, ZAGREB)
- NTL
-
€1.59
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Gavranović
-
€1.65
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
€1.65 (+26%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA PUNJENA MLIJEKO 100 g SEKA I BRACOlowest at Trgocentar promotion €0.99€9.90/kg
- FLEXWAY ADRIATIC ČOK. SEKA & BRACO BANANA 85 glowest at Studenac promotion €0.99€11.65/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA SEKA 75 glowest at Trgocentar promotion €0.89€11.87/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA BRACO 75 glowest at Trgocentar promotion €0.89€11.87/kg
- BRACO I SEKA BRACO MLIJEČNA ČOKOLADA 75 g ZVEČEVO (25)lowest at Stridon €0.99€13.20/kg
- BRACO I SEKA SEKA MLIJEČNA ČOKOLADA 75 g ZVEČEVO (25)lowest at Stridon €0.80€10.67/kg