ČOKOL KANDI 35 g LJEŠNJAK
Lowest today
€0.25
€7.14/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €0.25€7.14/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.25 (3 Oct)
€0.25
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881047471. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€0.25 (-58%)
Source: Boso price list, store 2548, 3 Oct 2026 (TRG NIKOLE ILOČKOG 12, Ilok)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA LJEŠNJAK 80 g KANDITlowest at Stridon €0.90€11.25/kg
- KANDIT ČOKO CIJELI LJEŠNJ KANDIT 220g FLOW PACKlowest at Konzum €3.00€13.64/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA HAZELNUTS 210 g KANDITlowest at Konzum €2.00€9.52/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT KANDI LJEŠNJAK 35 G KANDITlowest at Boso €0.25€7.14/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. KAKAO PLOČA S LJEŠNJAK PUNJENJEM 90 g IDILAlowest at Boso €0.79€8.78/kg
- KANDIT KANDI CRUNCH BRUNCH HAZEL 35 g KANDIT (42)lowest at Stridon €0.40€11.43/kg