Kandi čokolada lješnjak 80g
€0.90
€11.25/kg · in 17 chains
at Stridon
Average
€1.65 17 chains
Highest
€2.49 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.90€11.25/kg
- Bosopromotion €0.99€12.38/kg
- Trgocentarpromotion €0.99€12.38/kg
- Plodine €1.39€17.38/kg
- KTC €1.69€21.12/kg
- Kaufland €1.69€21.12/kg
- Ribola €1.69€21.12/kg
- Spar €1.69€21.12/kg
- Tommy €1.69€21.12/kg
- Vrutak €1.69€21.12/kg
- Jadranka €1.79€22.38/kg
- Konzum €1.79€22.38/kg
- Studenac €1.79€22.38/kg
- Djelo Vodice €1.84€23.00/kg
- NTL €1.89€23.62/kg
- Trgovina Krk €2.09€26.12/kg
- Gavranović €2.49€31.13/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881046665. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.90 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.20, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
- Boso
-
€0.99; promotion started before our records (-45%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
€0.99; promotion started before our records (-50%)
Source: Trgocentar price list, store P100, 3 Oct 2026 (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Plodine
-
€1.39
Source: Plodine price list, store 012, 3 Oct 2026 (J ZAKNA 12, PULA)
- KTC
-
€1.69
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€1.69 (+13%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
€1.69 (-6%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.69 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
€1.69 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€1.69 (+71%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Jadranka
-
€1.79 (-10%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
€1.79 (-3%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
€1.79
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
€1.84 (-20%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
€1.89
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€2.09
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
€2.49
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA HAZELNUTS 210 g KANDITlowest at Konzum €2.00€9.52/kg
- KANDIT ČOKO CIJELI LJEŠNJ KANDIT 220g FLOW PACKlowest at Konzum €3.00€13.64/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT KANDI LJEŠNJAK 35 G KANDITlowest at Boso €0.25€7.14/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. KAKAO PLOČA S LJEŠNJAK PUNJENJEM 90 g IDILAlowest at Boso €0.79€8.78/kg
- KANDIT ČOKOL KANDI 35 g LJEŠNJAKlowest at Boso €0.25€7.14/kg
- KANDIT KANDI CRUNCH BRUNCH HAZEL 35 g KANDIT (42)lowest at Stridon €0.40€11.43/kg