GRAH ZAPEČENI kg
Lowest today
€6.99
in 3 chains
at Studenac
Average
€10.56 3 chains
Highest
€17.49 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €6.99
- Vrutak €7.19€7.19/kg
- NTL €17.49€7.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €6.99 (3 Oct)
€6.99
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856020265151
- Studenac
-
€6.99
Source: Studenac price list, store T335, 3 Oct 2026 (Domovinskog rata 12A, CISTA PROVO)
- Vrutak
-
€7.19
Source: Vrutak price list, store 900, 3 Oct 2026 (samoborskacesta161a)
- NTL
-
€17.49
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA GRAH ZAPEČENI 400g PODRAVKAlowest at KTC €2.65€6.62/kg
- HEINZ 2,62KG HEINZ ZAPEČENI GRAHlowest at Jadranka €9.49€3.62/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO FANT ZA ZAPECENI GRAH 60 Glowest at Spar promotion €0.93€15.50/kg
- NO BRAND ZAPEČENI GRAH 400glowest at Eurospin €1.59€3.98/kg
- ITALDORO ZAPECENI GRAH 400 G ITALDOROlowest at Plodine €0.99€2.47/kg
- HEINZ GRAH ZAPEČENI 415 g HEINZlowest at Tommy €2.49€6.00/kg