LINO LADA DUO 900 g
€5.95
€6.61/kg · in 6 chains
at Spar
Average
€6.73 6 chains
Highest
€7.49 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €5.95€6.61/kg
- Konzum €5.99€6.66/kg
- KTC €6.99€7.77/kg
- Plodine €6.99€7.77/kg
- Ribola €6.99€7.77/kg
- Tommy €7.49€8.32/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856020262112. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€5.95 (+8%)
Source: Spar price list, store 87003, 3 Oct 2026 (sibenik put vida 6)
- Konzum
-
€5.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- KTC
-
€6.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
€6.99
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
€6.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
€7.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LINO LADA NAMAZ LINO LADA DUO 700g PODRAVKAlowest at Kaufland promotion €4.79€6.84/kg
- Lino Lada Namaz Duolowest at Jadranka promotion €6.49€5.90/kg
- PODRAVKA D.D. NAMAZ LINO LADA DUO 400 glowest at Stridon €3.20€8.00/kg
- LINO NAMAZ LINO LADA DUO PVC 160 Glowest at Stridon €1.55€9.69/kg
- LINO LADA DUO 20g PV Clowest at Metro €0.33€16.50/kg
- PODRAVKA D.D. NAMAZ LINO LADA DUO 500 g PODRAVKAlowest at Ribola promotion €3.79€7.58/kg