KRUH PS.POLUBIJELI 650 G PAK.
Lowest today
€1.69
€2.60/kg · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €1.69€2.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.69 (2 Oct)
€1.69
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856016907904
- Plodine
-
€1.69
Source: Plodine price list, store 019, 3 Oct 2026 (SKOLSKA 3, SISAK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRUH PŠENIČNI POLUB.PAK.600 glowest at Spar €1.25€2.08/kg
- RADNIK KRUH PŠEN POLUBIJELI 500 g REZ PAKlowest at Tommy €1.55€3.10/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- KRUH POLUBIJE. PŠEN. PAK. 700lowest at Spar €1.32€1.89/kg
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVlowest at Plodine €1.35€2.70/kg
- RADNIK KRUH POLUB PŠEN 600g PAK RADNIKlowest at Tommy €1.35€2.25/kg