LIZIKA 1/1 200g KLARA
€0.69
€3.45/kg · in 4 chains
at Gavranović
Average
€0.69 4 chains
Highest
€0.69 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €0.69€3.45/kg
- NTL €0.69€3.45/kg
- Stridon €0.69€3.45/kg
- Trgovina Krk €0.69€3.45/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856016907614. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Gavranović
-
€0.69
Source: Gavranović price list, store 311, 3 Oct 2026 (G.Lederera 27 HRVATSKA, KOSTAJNICA)
- NTL
-
€0.69
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Stridon
-
€0.69 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Trgovina Krk
-
€0.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KLARA PECIVO LIZIKA 180g KLARAlowest at Spar €0.69€3.83/kg
- KLARA PECIVO LIZIKA 180 g KLARAlowest at Ribola €0.69€3.83/kg
- KLARA D.D. PECIVO LIZIKA PAK 180 g KLARAlowest at Stridon €0.95€5.28/kg
- U-LIZIKA P.P 260G, KLARAlowest at Trgocentar €0.66€2.54/kg
- KLARA-REG. I CENT.PEK PECIVO LIZIKA ZP KLARA 200glowest at Studenac €0.99€4.95/kg
Same price at every chain. What is this?