Pecivo lizika 180 g
€0.69
€3.83/kg · in 4 chains
at Spar
Average
€0.71 4 chains
Highest
€0.75 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €0.69€3.83/kg
- Trgocentar €0.69€3.83/kg
- Vrutak €0.69€3.83/kg
- Konzum €0.75€4.17/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881321076. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€0.69 (-8%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
€0.69 (-22%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Vrutak
-
€0.69 (-13%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Konzum
-
€0.75 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR PEČ.PECIVO KUKURUZNA LIZIKA 150 glowest at Studenac €0.69€4.60/kg
- MIP PECIVO LIZIKA PAK 200g MIPlowest at Konzum €0.69€3.45/kg
- BO Lizikalowest at Eurospin €0.65€3.61/kg
- KLARA PECIVO LIZIKA 180 g KLARAlowest at Ribola €0.69€3.83/kg
- MLINAR LIZIKA 2/1 200g MLINARlowest at Metro €1.11€5.55/kg
- BABIĆ PECIVO LIZIKA 100 g BABIĆlowest at Konzum €0.69€6.90/kg