DŽEM MIJEŠANI 420 g FRUDELA
Lowest today
€1.69
€4.02/kg · in 2 chains
at NTL
Average
€1.84 2 chains
Highest
€1.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.69€4.02/kg
- Gavranović €1.99€4.74/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.69 (3 Oct)
€1.69
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856003947173
- NTL
-
€1.69
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
€1.99
Source: Gavranović price list, store 301, 3 Oct 2026 (A.Senoe 14, OGULIN)
Other sizes
- FRUDELA DŽEM NTL 420 g MIJ.VOĆE FRUDELlowest at Boso €1.75€4.17/kg
- FRUDELA DŽEM NTL 860 g MIJEŠANI FRUD.lowest at Boso €2.80€3.26/kg
- FRUDELA DŽEM NTL 860 g MIJEŠANI FRUD.lowest at Boso €2.80€3.26/kg
- TOP KAN d.o.o. DŽEM FRUDELA 420g MIJEŠANIlowest at NTL €1.59€3.79/kg
- FRUDELA DŽEM MIJEŠANI 860 g FRUDELAlowest at NTL €2.69€3.13/kg