Brzo&Fino Vrhnje kiselo bakino25%mm 300g
€1.49
€4.97/kg · in 15 chains
at Dukat
Average
€1.99 15 chains
Highest
€2.39 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Sep to 3 Oct
By chain
- Dukat €1.49€4.97/kg
- NTL €1.79€5.97/kg
- Kaufland €1.89€6.30/kg
- Plodine €1.89€6.30/kg
- Djelo Vodice €1.99€6.63/kg
- Jadranka €1.99€6.63/kg
- KTC €1.99€6.63/kg
- Konzum €1.99€6.63/kg
- Tommy €1.99€6.63/kg
- Vrutak €1.99€6.63/kg
- Gavranović €2.09€6.97/kg
- Boso €2.11€7.03/kg
- Trgocentar €2.15€7.17/kg
- Studenac €2.17€7.23/kg
- Trgovina Krk €2.39€7.97/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850354018087. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Dukat
-
€1.49 (+7%)
Source: Dukat price list, store 730001, 3 Oct 2026 (dolac-2, zagreb)
- NTL
-
€1.79
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Kaufland
-
€1.89 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.89
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Djelo Vodice
-
€1.99 (+5%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
€1.99 (+21%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€1.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€1.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
€1.99 (+5%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€1.99 (+5%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Gavranović
-
€2.09
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Boso
-
€2.11 (+6%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
€2.15 (+55%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
€2.17
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
€2.39
Source: Trgovina Krk price list, store 111045, 3 Oct 2026 (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATlowest at Dukat €3.59€3.99/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 900 G DUKATlowest at Dukat €1.64€1.82/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 3X200 G DUKATlowest at Konzum €2.67€4.45/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATlowest at Dukat €0.69€3.45/kg
- BRZO&FINO VRHNJE KISELO BAKINO 850 g DUKATlowest at Kaufland €3.79€4.46/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 400 G DUKATlowest at Stridon €1.19€2.97/kg