RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 500 g
Lowest today
€0.99
€1.98/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €0.99€1.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €0.99 (3 Oct)
€0.99
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850334450180. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€0.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIR GARDEN GOOD 700 g STlowest at Konzum €1.69€2.41/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 500glowest at Konzum €0.99€1.98/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 3X200glowest at Konzum €1.39€2.32/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 3X200 glowest at Konzum €1.39€2.32/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 400g STlowest at Konzum €1.19€2.97/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD ST 690glowest at Konzum €0.50€0.72/kg