PASIRANA RAJČICA 500g GARDEN GOOD
€0.99
€1.98/kg · in 2 chains
at Konzum
Average
€1.10 2 chains
Highest
€1.20 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €0.99€1.98/kg
- Trgovina Krk €1.20€2.40/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850334070913. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€0.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
€1.20
Source: Trgovina Krk price list, store 121195, 3 Oct 2026 (Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIR GARDEN GOOD 700 g STlowest at Konzum €1.69€2.41/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 3X200glowest at Konzum €1.39€2.32/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 500 glowest at Konzum €0.99€1.98/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 3X200 glowest at Konzum €1.39€2.32/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD 400g STlowest at Konzum €1.19€2.97/kg
- GARDEN GOOD RAJČICA PASIRANA GARDEN GOOD ST 690glowest at Konzum €0.50€0.72/kg
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€1.00 · 2 Oct 2026