KAVA GLORIA 1 kg
€13.99
€13.99/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€15.86 4 chains
Highest
€18.98 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €13.99€13.99/kg
- Spar €14.49€14.49/kg
- Tommy €15.99€15.99/kg
- KTC €18.98€18.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850291056081. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€13.99 (-5%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Spar
-
€14.49 (-2%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Tommy
-
€15.99
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
€18.98
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK D.D. KAVA GLORIA MLJEVENA 400glowest at Stridon €5.89€14.72/kg
- FRANCK D.D. KAVA MLJEVENA 250 g GLORIA VREĆICAlowest at Studenac promotion €3.99€15.96/kg
- FRANCK D.D. KAVA GLORIA MLJEVENA 175 glowest at Stridon €2.65€15.14/kg
- GLORIA CAPPUCCINO CAPPUCCINO IRISH 200 G GLORIAlowest at Jadranka promotion €2.29€11.45/kg
- GLORIA KAVA GLORIA MLJEVENA VR 500glowest at Stridon €6.53€13.06/kg
- GLORIA KAVA GLORIA MLJEVENA VR 600g XXLlowest at Konzum €8.49€14.15/kg