ČAJ FRANC 35 g ZELENI OMOT
Lowest today
€2.70
€77.14/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.70€77.14/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.70 (3 Oct)
€2.70
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850291024059. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.70 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK D.D. ČAJ FILTER ZELENI K 35 g FRANCK - OMOTlowest at Stridon €1.99€56.86/kg
- FRANCK ČAJ ZELENI BOROVNIC 20/1 35 g FRANCKlowest at Jadranka promotion €1.99€56.86/kg
- FRANCK ČAJ ZELENI ŠUM VOĆE 20/1 35 g FRANCKlowest at Jadranka promotion €1.99€56.86/kg
- FRANCK ČAJ ZELENI MENTA 20/1 35 g FRANCKlowest at Jadranka promotion €1.99€56.86/kg
- FRANCK 20/1 FRANCK ČAJ OMOT ZELENIlowest at Metro €20.13€57.51/kg