ABC Sir krem svježi tartufi63%m.m.100g
€1.99
€19.90/kg · in 7 chains
at Kaufland
Average
€2.05 7 chains
Highest
€2.19 at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.99€19.90/kg
- Konzum €1.99€19.90/kg
- Plodine €1.99€19.90/kg
- Spar €1.99€19.90/kg
- KTC €2.09€20.90/kg
- Vrutak €2.09€20.90/kg
- Jadranka €2.19€21.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850257061913. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.99
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€1.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.99
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Spar
-
€1.99 (-9%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
€2.09
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Vrutak
-
€2.09
Source: Vrutak price list, store 200, 3 Oct 2026 (rabarova1a)
- Jadranka
-
€2.19 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. SIR ABC 70% mm 100 g BELJElowest at Ribola promotion €1.15€11.50/kg
- ABC NAMAZ SIR ABC CILI 100 G BELJE ZVIJEZDAlowest at Kaufland €1.35€13.50/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. SIR ABC KREM 70% mm 200 g BELJElowest at Kaufland promotion €1.99€9.95/kg
- ABC SIR NAM ABC 20G BELJElowest at Metro €0.45€22.50/kg
- Belje SIR KREM ABC TUNA 100 glowest at Stridon €1.20€12.00/kg
- ABC SVJEŽI KREM SIR SIR SVJ. BARAN.KULEN 100 g ABClowest at Stridon €1.06€10.60/kg