OCAT KISKO 5 L ALKOHOLNI 9%
Lowest today
€6.30
€1.26/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €6.30€1.26/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €6.30 (3 Oct)
€6.30
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850164100682. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€6.30 (+11%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BADEL 1862 d.d. OCAT KISKO ALKOHOLNI 5L LABUDlowest at Kaufland €4.64€0.93/l
- KISKO OCAT ALKOHOLNI 0.5L KISKOlowest at Metro €0.90€1.80/l
- BADEL 1862 D.D. OCAT ALKOHOLNI 1L 9% KISKO BADELlowest at NTL €1.15€1.15/l
- BADEL 1862 D.D. OCAT ALKOHOLNI 3L 9% KISKO BADELlowest at Stridon €3.05€1.02/l
- KISKO 1L KISKO OCAT ALKOHOLNIlowest at Metro €17.10€1.43/l
- KISKO OCAT KISKO 3 L ALKOHOLNI 9%lowest at Boso €4.15€1.38/l