PILEĆI CORDON BLUE 1kg
€16.84
€16.84/kg · in 3 chains
at Djelo Vodice
Average
€17.14 3 chains
Highest
€17.39 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €16.84€16.84/kg
- Trgovina Krk €17.19€17.19/kg
- Trgocentar €17.39€17.39/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850159140150. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€16.84 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
€17.19
Source: Trgovina Krk price list, store 121065, 3 Oct 2026 (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- Trgocentar
-
€17.39 (+128%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA CEKIN SMRZNUTO PILECI CORDON BLEU 600 G SMRZNUTI VINDIJA (14152)lowest at Spar promotion €6.95€11.58/kg
- LEDO MESO CORDON BLEU 400 G LEDOlowest at Stridon €7.73€19.32/kg
- 3KG PILEĆI CORDON BLUE 160Glowest at Metro €39.03€13.01/kg
- PANIRANI PILEĆI CORDON BLUE 1000 Glowest at Jadranka €6.99€6.99/kg
- AIA CORDON BLUE XXL 980g AIAlowest at Metro €4.99€5.09/kg