PILEĆI CORDON BLUE 1kg
16,84 €
16,84 €/kg · u 3 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
17,14 € 3 lanca
Najviša
17,39 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 16,84 €16,84 €/kg
- Trgovina Krk 17,19 €17,19 €/kg
- Trgocentar 17,39 €17,39 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159140150. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
16,84 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
17,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- Trgocentar
-
17,39 € (+128%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA CEKIN SMRZNUTO PILECI CORDON BLEU 600 G SMRZNUTI VINDIJA (14152)najniže u Sparu akcija 6,95 €11,58 €/kg
- LEDO MESO CORDON BLEU 400 G LEDOnajniže u Stridonu 7,73 €19,33 €/kg
- 3KG PILEĆI CORDON BLUE 160Gnajniže u Metrou 39,03 €13,01 €/kg
- PANIRANI PILEĆI CORDON BLUE 1000 Gnajniže u lancu Jadranka 6,99 €6,99 €/kg
- AIA CORDON BLUE XXL 980g AIAnajniže u Metrou 4,99 €5,09 €/kg