VODKA COSMOPOLITAN 0.5L (12) MARASKA
Lowest today
€5.74
€11.48/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €5.74€11.48/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €5.74 (3 Oct)
€5.74
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850158409036. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€5.74 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.02, 3 Oct 2026 (Papova 8, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARASKA VODKA COSMOPOLITAN 1L MARASKAlowest at Trgovina Krk €10.19€10.19/l
- MARASKA VODKA COSMOPOLITAN 0,7 L MARASKAlowest at Jadranka €8.72€12.46/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VODKA 0,1 L MARASKAlowest at Studenac promotion €1.29€12.90/l
- MARASKA VODKA COSMOPOLITAN 0 ,5 llowest at Tommy promotion €4.99€9.98/l
- MARASKA 1 0L MARASKA VODKA COSMOPOLITAlowest at Metro €68.03€11.34/l
- MARASKA VODKA MOJITO 1L MARASKA (6)lowest at Stridon €8.42€8.42/l