PIKO PARIZER PIK VRBOVEC (343186)
Lowest today
€8.90
in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €8.90
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €8.90 (2 Oct)
€8.90
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850139613056
- Plodine
-
€8.90
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIK PIKO PARIZER PIK VRBOVEClowest at Studenac promotion €6.99
- PIK PARIZER PIKO 400g PIK VRBOVEClowest at Stridon €3.32€8.30/kg
- PIK PARIZER PIKO NAREZAK 200g MAlowest at Stridon €2.10€10.50/kg
- PIK PARIZER PIKO S POVR 400g PIK VRBOVEClowest at Stridon €3.85€9.62/kg
- PIK PIKO PARIZER S POV PIK VRBOVEClowest at Studenac promotion €6.99
- Piko PARIZER PIKO S POVRĆEM 200 glowest at Plodine €2.59€12.95/kg