Piko parizer
€8.99
€8.99/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€9.37 4 chains
Highest
€9.99 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €8.99€8.99/kg
- Ribola €8.99€8.99/kg
- Trgocentar €9.49€9.49/kg
- Spar €9.99€9.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850139190632. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€8.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
€8.99 (+3%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
€9.49 (+2%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Spar
-
€9.99 (+9%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIK PARIZER PIKO 400g PIK VRBOVEClowest at Stridon €3.32€8.30/kg
- PIK PARIZER PIKO NAREZAK 200g MAlowest at Stridon €2.10€10.50/kg
- PIK PARIZER PIKO S POVR 400g PIK VRBOVEClowest at Stridon €3.85€9.62/kg
- PIK PIKO PARIZER S POV PIK VRBOVEClowest at Studenac promotion €6.99
- Piko PARIZER PIKO S POVRĆEM 200 glowest at Plodine €2.59€12.95/kg
- PIK BREND PIKO PARIZER PIK VRBOVEC (343186)lowest at Plodine €8.90