MLJEVENO MIJEŠANO MESO 850g PIK
€5.79
€6.81/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€6.97 4 chains
Highest
€8.19 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €5.79€6.81/kg
- Metro €6.41€7.54/kg
- KTC €7.49€8.81/kg
- Gavranović €8.19€9.64/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850139435917. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€5.79; promotion started before our records (+5%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Metro
-
€6.41 (+5%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
€7.49
Source: KTC price list, store PJ44, 3 Oct 2026 (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- Gavranović
-
€8.19
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Other sizes
- MIJEŠANO MLJEVENO MESO 540 glowest at KTC €3.99€7.39/kg
- MAP PAKIRANJA MIJE. MLJEV. MESO E850 Glowest at Plodine €7.39€8.69/kg
- PIK VRBOVEC MIJEŠ MLJEV MESO 540g (MA)lowest at KTC €3.99€7.39/kg
- MIJEŠANO MLJEVENO MESO 540G PIK VRBOVEClowest at Jadranka €4.99€9.24/kg
- Pik MIJEŠANO MLJEVENO LIGHT 540 glowest at Plodine €5.99€11.09/kg
- PIK VRBOVEC MIJEŠANO MLJEV MESO LIGHT 540G (MA)lowest at Konzum €5.99€11.09/kg
Cheaper per kg
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€6.51 · 2 Oct 2026