KRUH DOMAĆI PAK 1000 g PIK
Lowest today
€2.52
€2.52/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €2.52€2.52/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €2.52 (2 Oct)
€2.52
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850135221217. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€2.52 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10132, 3 Oct 2026 (ANTONA MATAIJE 9, NOVI VINODOLSKI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIK RIJEKA KRUH FINI DOMAĆI PAK 700g PIK RIJEKAlowest at Tommy €1.99€2.84/kg
- PIK D. D. KRUH DOM POGAČA PAK 750 g PIKlowest at Tommy €1.65€2.20/kg
- PIKO KRUH FINI DOM TAMNI PAK 700 PIlowest at Tommy €1.99€2.84/kg
- PIKO KRUH FINI DOM KUK PAK 700 g PIlowest at Tommy €1.99€2.84/kg
- PIKO KRUH DOMAĆI MIJEŠ PAK 650 g PIlowest at Tommy €1.66€2.55/kg
- PIK D. D. KRUH DOMAĆI KUK PAK 600 g PIlowest at Tommy €1.99€3.32/kg