SLADOLED VANILIJA 6 L LEDO
€22.49
€3.75/l · in 3 chains
at Tommy
Average
€34.41 3 chains
Highest
€46.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €22.49€3.75/l
- Metro €33.74€5.62/l
- Djelo Vodice €46.99€7.83/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850116821542. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€22.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10160, 3 Oct 2026 (VUKOVARSKA 36, DUBROVNIK)
- Metro
-
€33.74 (+13%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
€46.99 (+31%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED MACHO VANILIJA 75ml LEDOlowest at Kaufland €1.89€25.20/l
- TWICE SLADOLED VAN/JAG 1 L TWICElowest at Stridon €2.12€2.12/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED TWICE VANILIJA-ČOK.1L LEDOlowest at Stridon €2.49€2.49/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED VELVET VANILIJA 900ml LEDOlowest at Stridon €3.99€4.43/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED VANILIJA KORNET 120ml LEDOlowest at Jadranka €1.79€14.92/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED VANILIJA BURBON 2 L LEDOlowest at Stridon €4.99€2.50/l