ŠUMSKO VOĆE 450 g LEDO
€2.88
€6.40/kg · in 3 chains
at Stridon
Average
€3.13 3 chains
Highest
€3.32 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.88€6.40/kg
- Djelo Vodice €3.18€7.07/kg
- Ribola €3.32€7.38/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850116777030. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.88 (-13%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
€3.18 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€3.32 (+0%)
Source: Ribola price list, store 056, 3 Oct 2026 (Papandopulova 7 Split)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LEDO TIJESTO OKRUGLICE VANILIJA-SUMSKO VOCE 500 G LEDOlowest at Stridon €2.11€4.22/kg
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED STRACCIATELA-ŠUM.VOĆE KORNET 120 ml LEDOlowest at Konzum €1.79€14.92/l
- JUICY JUICY ICE TEA ŠUMSKO VOĆE 0.33 L (12)lowest at Stridon €0.93€4.77/l
- LEDO SLAD KOR KING JOG-ŠUM VOĆE 167 ml LElowest at Kaufland €1.99€11.92/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED KORNET ŠUM.V/STRAlowest at Stridon €1.69€14.08/l
- LEDO ŠUMSKO VOĆE 300g LEDOlowest at Kaufland promotion €2.99€9.97/kg