Badel Pelinkovac Antique
€19.99
€19.99/l · in 16 chains
at Lidl
Average
€22.40 16 chains
Highest
€25.59 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €19.99€19.99/l
- Stridon €19.99€19.99/l
- Bosopromotion €20.99€20.99/l
- Kauflandpromotion €20.99€20.99/l
- Spar €20.99€20.99/l
- Studenacpromotion €20.99€20.99/l
- Vrutak €22.49€22.49/l
- Metro €22.88€22.88/l
- KTC €22.99€22.99/l
- Konzum €22.99€22.99/l
- Plodine €22.99€22.99/l
- Ribola €22.99€22.99/l
- Tommy €22.99€22.99/l
- Djelo Vodice €23.49€23.49/l
- Trgocentar €24.99€24.99/l
- Gavranović €25.59€25.59/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850112111838. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€19.99
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stridon
-
€19.99 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.32, 3 Oct 2026 (Odakova 4, Zagreb Prečko)
- Boso
-
€20.99; promotion started before our records (-13%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Kaufland
-
€20.99; promotion started before our records (-5%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
€20.99 (-5%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€20.99; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
€22.49 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Metro
-
€22.88 (+16%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
€22.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€22.99 (+4%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€22.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€22.99 (+4%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
€22.99 (+5%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€23.49 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
€24.99 (-4%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
€25.59
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ANTIQUE PELINKOVAC ANTIQUE LUX 0,7 Llowest at Spar promotion €17.49€24.99/l
- BADEL 1862 D.D. LIKER PELINKOVAC ANTIQUE 0,7L BADEL 1862lowest at Stridon €15.65€22.36/l
- BADEL 1862 LIKER ANTIQUE PELINKOVAC 0.05Llowest at Djelo Vodice €1.49€29.80/l
- ANTIQUE PELINKOVAC ANTIQUE LUX 0,7 L + 2 CASElowest at Vrutak €18.05€25.79/l
- BADEL 1862 LIKER PELINKOVAC ANTIQUE 3Llowest at Metro €74.46€24.82/l
- BADEL 1862 D.D. PELINKOVAC ANTIQUE 0,1 L BADELlowest at Spar promotion €2.39€23.90/l