ČARLI 1 l CLAS.2x1 l
Lowest today
€2.52
in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €2.52
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €2.52 (3 Oct)
€2.52
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850111302770. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€2.52 (+0%)
Source: Ribola price list, store 009, 3 Oct 2026 (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE CLASSIC 450 ml ČARLIlowest at Kaufland €1.03€2.29/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE CLASSIC 900 ml ČARLIlowest at Metro €2.29€2.54/l
- CARLI CARLI CLASSIC 1,35 Llowest at Studenac promotion €2.50€1.85/l
- ČARLI DET. ČARLI 900 ml CLASSIClowest at Boso €3.59€3.99/l
- ČARLI ČARLI CLASSIC 500ML (12)lowest at Stridon €0.80€1.60/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE CLASSIC 900 ml x2 ČARLIlowest at Plodine promotion €3.29€1.83/l