MLIJEKO ČOK. ZBREGOV0,2 l
€0.66
€3.30/l · in 5 chains
at Studenac
Average
€0.94 5 chains
Highest
€1.09 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €0.66€3.30/l
- Djelo Vodice €0.99€4.95/l
- KTC €0.99€4.95/l
- Vrutak €0.99€4.95/l
- Trgocentar €1.09€5.45/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850108023053. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€0.66; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Djelo Vodice
-
€0.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
€0.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Vrutak
-
€0.99
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
€1.09 (-7%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Other sizes
- Dukat MLIJ.BIJELA ČOK.DUKAT 0,5 Llowest at Dukat €1.29€2.58/l
- DUKAT DUKAT ČOKOLADNO MLIJEKO KOKOS 0.5Llowest at Dukat €1.29€2.58/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 200ML DUKATlowest at Lidl €0.59€2.95/l
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATlowest at Dukat €1.29€2.58/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 1L BOCA DUKATlowest at Dukat €1.89€1.89/l
- Z'BREGOV MLIJEKO ČOKOLADNO 0.2 VINDIJA DISNEYlowest at Stridon €0.70€3.50/l