ORNEL OMEKSIVAC 3 L VIOLET
Lowest today
€3.99
€1.33/l · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €3.99€1.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.99 (2 Oct)
€3.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850105187390
- Plodine
-
€3.99
Source: Plodine price list, store 019, 3 Oct 2026 (SKOLSKA 3, SISAK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE VIOLET 2,4L ORNELlowest at Kaufland promotion €3.95€1.65/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ VIOLET 800 ml ORNELlowest at Metro €1.99€2.49/l
- SAPONIA d.d. ORNEL 1,6l VIOLETlowest at KTC €2.99€1.87/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ VIOLETlowest at Metro promotion €31.50€3.28/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ VIOLETlowest at Metro €19.88€2.48/l
- ORNEL OMEKŠIVAČ 2,4 ml+ 500 ml GR.ORNEL VIOLETlowest at Konzum €3.99€1.66/l