ORNEL 800 ml BABY&SENSITIVE
Lowest today
€1.89
€2.36/l · in 2 chains
at Ribola
Average
€2.44 2 chains
Highest
€2.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribolapromotion €1.89€2.36/l
- Djelo Vodice €2.99€3.74/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.89 (3 Oct)
€1.89
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850105181800. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.89; promotion started before our records (-41%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
€2.99 (-25%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Other sizes
- ORNEL OMEKŠIVAČ 800 ml ORNEL BABY &lowest at Kaufland €1.09€1.36/l
- ORNEL ORNEL BABY&SENSITIVE 2.4 L (4) SAPONIAlowest at Tommy promotion €1.39€0.58/l
- ORNEL OMEKŠIVAČ 2,4 L ORNEL BABY&SEN. ALOElowest at Stridon €4.18€1.74/l
- ORNEL 900 ml BABY&SENS.lowest at Ribola €1.46€1.62/l
- ORNEL OM ORNEL BABY&SENS ALOE 1.6Llowest at KTC €2.99€1.87/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ BABY&SENSIlowest at Metro promotion €31.50€3.28/l