VEGETA MAESTRO SLATKA PAPRIKA MLJEVENA 1 kg (6)
€4.89
€4.89/kg · in 3 chains
at Stridon
Average
€9.01 3 chains
Highest
€12.86 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €4.89€4.89/kg
- Jadranka €9.29€9.29/kg
- Djelo Vodice €12.86€12.86/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104296703. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€4.89 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Jadranka
-
€9.29 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
€12.86 (+43%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Podravka ZAČ.PAPRIKA SLAT.VEG.POD.400 glowest at Konzum €1.00€2.50/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 50g VEGETA MAESTROlowest at Stridon €0.66€13.20/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 200g VEGETA MAESTROlowest at Studenac promotion €1.90€9.50/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 100g VEGETA MAESTROlowest at Kaufland promotion €1.01€10.10/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA DIMLJ SLATKA MLJ 70g VEGETA MAESTROlowest at Kaufland promotion €0.89€12.71/kg