VOĆNI NAMAZ MIJEŠANO VOĆE 1 kg (6) PODRAVKA
Lowest today
€2.65
€2.65/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.65€2.65/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.65 (3 Oct)
€2.65
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104259425. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.65 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA KONZERVIRANO VOCNI NAMAZ MIJESANO VOCE 500 G PVC PODRAVKAlowest at Stridon €1.90€3.80/kg
- NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 6KG PODRAVKAlowest at Ribola €10.81€1.80/kg
- PODRAVKA D.D. VOĆNI NAMAZ MIJEŠANO VOĆE 3 kglowest at Tommy €6.65€2.22/kg
- NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 30KG PODRAVKAlowest at Djelo Vodice €91.14€3.04/kg