VEGETA NATUR 75 g (12)
€0.65
€8.67/kg · in 9 chains
at Tommy
Average
€1.35 9 chains
Highest
€1.59 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €0.65€8.67/kg
- Stridon €1.06€14.13/kg
- Jadranka €1.39€18.53/kg
- Konzum €1.49€19.87/kg
- Plodine €1.49€19.87/kg
- Ribola €1.49€19.87/kg
- Spar €1.49€19.87/kg
- Studenac €1.49€19.87/kg
- Trgocentar €1.59€21.20/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104257933. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€0.65; promotion started before our records (-50%)
Source: Tommy price list, store 10182, 3 Oct 2026 (KRALJA DMITRA ZVONIMIRA 4, BENKOVAC)
- Stridon
-
€1.06 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Jadranka
-
€1.39 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
€1.49 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
€1.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.49 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€1.49
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
€1.59 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P120, 3 Oct 2026 (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
Other sizes
- VEGETA MAESTRO VEGETA NATUR ZA MEKSICKA JELA 30 Glowest at Tommy promotion €0.59€19.67/kg
- VEGETA NATUR ZAČIN GRILL CLASSIC 100g VEGETA NATURlowest at Stridon €1.37€13.70/kg
- Podravka ZAČ.VEG.NAT.AZIJSKA JELA 30 glowest at Tommy promotion €0.59€19.67/kg
- VEGETA NATUR ZAČIN PILETINA 100g VEGETA NATURlowest at Stridon €1.37€13.70/kg
- VEGETA MAESTRO VEGETA NATUR ZA PIZZU 10 G VRECICAlowest at Tommy promotion €0.59€59.00/kg
- VEGETA NATUR ZAČIN PIKANTNA PILETINA 30g VEGETA NATURlowest at Tommy promotion €0.59€19.67/kg
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€1.30 · 2 Oct 2026