BRAŠNO OŠTRO T-400 5 kg PODRAVKA
Lowest today
€3.10
€0.62/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €3.10€0.62/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €3.10 (3 Oct)
€3.10
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104063374. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€3.10 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.20, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Podravka BRAŠNO PŠ.OŠTRO T-400 POD.5 kglowest at Djelo Vodice €3.09€0.62/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 2kg PODRAVKAlowest at Studenac promotion €0.90€0.45/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 1kg PODRAVKAlowest at Stridon €0.78€0.78/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 2 kg PODRAVKAlowest at Stridon €1.49€0.74/kg
- PODRAVKA PŠENIČNO BRAŠNO T-400 OŠTRO 25/1 PODRAVKAlowest at Stridon €27.15€1.09/kg